Výsledkový servis FK NOVES Spišská Nová Ves

Dorastenci nedeľovali, žiaci z Bardejova bez bodov, ženy z Popradu odchádzali bez bodov. Výsledkový servis vám prináša Ján Tomšík.Výsledkový servis FK NOVES Spišská Nová Ves

Druhá liga dorastu skupina Východ:

Starší dorast U 19:

Skupina Juh „A“:
FK Krásna – FK NOVES Spišská Nová Ves 0:7 (0:4)
Góly SNV: Farkašovský 3, Kračko 2, Kačír, Augustín.
Vladimír Hudáček (asistent trénera): „Bola to jednoznačná záležitosť nášho mužstva. My sme sa predbiehali v zahadzovaní gólových šancí. Súper nekládol odpor a preto sa hral celý zápas na jednu bránu.“

Skupina Sever „B“:
Odeva Lipany – MŠK Spišské Podhradie 5:0 (2:0)
Marián Tirpák (hlavný tréner): „Vo štvrtok sme odohrali majstrovský zápas v Lipanoch. Do zápasu sme nevstúpili šťastne , keď sme súperovi, po
úvodnom oťukávaní, individuálnymi chybami darovali dva góly. Snaha o zvrat v zápase bola brzdená zbytočnými stratami lopty. Do druhého polčasu sme išli s odhodlaním pobiť sa o výsledok, ale po našej úvodnej akcii dal súper z brejku na 3:0 a postupne prebral úplne kontrolu nad zápasom. Zápas nám ukázal, že chvíľu potrvá kým nájdeme ten správny rytmus, ale určite máme na čom stavať. Výsledok je pre nás krutý."

FK Svit – MŠK Spišské Podhradie 1:0 (0:0)
Gól Svitu: vlastný Piontek
Marián Tirpák (hlavný tréner): „Vo Svite sme nastúpili v oklieštenej zostave, aj napriek tomu sme boli lepšie mužstvo, no nepremenili sme niekoľko
gólových príležitostí. Domáci dali gól po hrubej chybe našej obrany, ináč našu bránu neohrozili. Napriek tomu, že herne sme boli lepší, futbal sa hrá na góly.“

Mladší dorast U 17:

Skupina Juh „A“:
FK Krásna – FK NOVES Spišská Nová Ves 0:7 (0:1)
Góly SNV: Korba, Polkabla, Zummer T., Zummer A., Gál, Makula, vlasný
Vladimír Hudáček (hlavný tréner): „Domáci boli húževnatejší súper, fyzicky boli chlapci menej zdatní. V prvom polčase si vypracovali aj šance, územná prevaha bola na našej strane. V druhom polčase sme domácich prevalcovali a dávali sme aj góly, suverénne sme vyhrali.“

Skupina Sever „B“:
FK Svit – MŠK Spišské Podhradie 0:0
Odeva Lipany – MŠK Spišské Podhradie 2:1 (2:0)
Gól SP: Bašta
Peter Vandraško (hlavný tréner): „V Lipanoch naši chlapci boli lepším mužstvom, domáci mali veľkú radosť, že vyhrali o gól. Našou chybou sú nepremenené gólové šance. Mladší dorastenci nastúpili s cieľom pokračovať v dobrých výkonoch a to sa im vo Svite podarilo. Herne to bol vyrovnaný zápas , ani jedno mužstvo sa nedokázalo gólovo presadiť."

Prvá liga žiakov ŠFT skupina Východ:

Starší žiaci U 15:

MFK Snina – FK Poprad 0:2 (0:0)
Góly PP: Wikarski, Kopáč.

Partizán Bardejov – FK NOVES Spišská Nová Ves 3:1 (2:0)
Gól SNV: Hurtuk
Milan Bartko (asistent trénera): „V Bardejove nás čakal ťažký zápas ,čo sa aj potvrdilo. Úvod patril našim chlapcom, keď sa do sľubnej šance dostal
Macejko. V ďalšom priebehu hry sme však inkasovali a aj napriek našej veľkej snahe, zabrániť gólom sa nám nepodarilo. V druhom polčase sa nám podarilo streliť kontaktný gól, keď po faule na Macejka znížil z pokutového kopu Hurtuk. Po strelenom góle sme stavili všetko na útok, no nepodarilo sa nám už vyrovnať, v závere zápasu ,keď sme stavili všetko na vabank sme inkasovali. Súper z Bardejova ukázal svoju kvalitu.“

Starší žiaci U 14:

MFK Snina – FK Poprad 1:1 (1:0)
Gól PP: Jína

Partizán Bardejov – FK NOVES Spišská Nová Ves 3:1 (2:1)
Gól SNV: Tancoš
Ján Fabián (hlavný tréner): „Napriek tomu, že sme sa v zápase ujali vedenia, nie som s výkonom spokojný. Prekvapil ma nezáujem o hru, slabý pohyb a odovzdanosť po vyrovnávajúcom góle domácich. Po dvoch výhrach na začiatku súťaže náš výkon sa zmenil na nepoznanie."

Mladší žiaci U 13:

FK Poprad – Partizán Bardejov 8:4 (7:2)
Góly PP: Orság 2, Kuraj 2, Bukovinský 2, Maličký, Vrbjar

FK NOVES Spišská Nová Ves – MFK Snina 2:1 (1:0)
Góly SNV: Hrobák, Hasaj.
Ján Kamenický (hlavný tréner): „Chlapci ukázali pekný futbal, ukázali pekné kombinácie, ale boli v hre aj chyby, ktoré musíme v tréningovom procese odstraňovať. Viac bolo pozitíva, ako negatívnych riešení. Myslím si, že víťazstvo bolo zaslúžené, pretože sme súpera svojou hrou nepustili k našej bráne. Nás trénerov hra potešila.“

Mladší žiaci U 12:

FK Poprad – Partizán Bardejov 17:12 (11:4)
Góly PP: Laufik 3, Baláž 3, Vodehnal 2, Vitko 2, Dovala 2, Bukovinský 2,Kundis, Piešťanský, Hudák

FK NOVES Spišská Nová Ves – MFK Snina 12:3 (7:2)
Góly SNV: Straka 3, Kordoš 2, Šarga 2, Pavlík 2, Klinga, Dobšinský, Revajová.
Jakub Janík (hlavný tréner): „ Bol to opäť vydarený zápas z našej strany. V jednej skupine sme mali veľkú prevahu, nedostali ani gól. Vytvorili sme si veľa pekných akcií, v druhej skupine to bol vyrovnaný futbal. Mám celkom dobrý dojem z hry a aj z výsledku. Hra bola celkom slušná a teší ma, že si chlapci z chuti zahrali a že ich hra tešila.“

Druhá liga žien skupina C:

FK Poprad – FK NOVES Spišská Nová Ves 4:0 (0:0)
Góly PP: Potengová 2, Kočišová, Taláková

Prvá liga žiačky skupina Východ:

U 15:
FK Poprad – Zemplín Michalovce 3:0 (2:0)
Góly PP: Cimermanová, Labudová, Osipčáková.

Lokomotíva Košice – FK NOVES Spišská Nová Ves 3:1 (1:1)
Góly SNV: Hricová
Lukáš Šomšák (asisten trénera): „Herne naše dievčatá nesklamali. Dali vedúci gól a po našich chybách v obrannej činnosti sme výsledok neudržali a nešťastne prehrali."

VI. liga:

FK NOVES Spišská Nová Ves „B“ – Spartak Bystrany 4:3 (1:1)
Góly SNV „B“: Širila, Biacovský, Barbuš, Dunka – resp: T. Žiga 2, Horváth.