Výsledkový servis FK NOVES Spišská Nová Ves

Ján Tomšík vám pripravil súhrn mládežníckych výsledkov FK NOVES Spišská Nová Ves.Výsledkový servis FK NOVES Spišská Nová Ves

Druhá liga dorastu skupina Východ:

Starší dorast U 19:

Skupina Juh „A“:

FK NOVES Spišská Nová Ves – Sokol Ľubotice 1:4 (0:4)

Gól SNV: Pavlovský (11m)

Vladimír Michalko (asistent trénera): „Súper z Ľubotíc nás zaskočil už v prvej minúte zápasu, dostal sa dvomi gólmi do vedenia. Naši chlapci hrali tak, ako keby boli na zápase v Krásnej. Mal som pocit, že góly ich zaskočili tak, že do konca prvého polčasu sa nedostali z letargie. Podobne i v druhom polčase nám hra nešla podľa našich predstáv. Myslím si, že súper bol v tomto zápase o triedu lepší.“

FK NOVES Spišská Nová Ves – KAC Košice 6:0 (2:0)

Gól SNV: Farkašovský, Kačír, Pavlovský (11m), Štromf, Majko, Augustín

Vladimír  Hudáček (asistent trénera): „Začiatok zápasu sa ukazoval ako vyrovnaný. Postupne sme získali iniciatívu a strelenými gólmi sme rozhodli zápas. Hrali sme celkom pekný kombinačný futbal a zaslúžene sme vysoko vyhrali.“

Skupina Sever „B“:

FK Svit – FK Poprad 0:4 (0:3)

Góly: Kočiš, Škyrta, Kožuch, Hudaček

Mladší dorast U 17:

Skupina Juh „A“:

FK NOVES Spišská Nová Ves – Sokol Ľubotice 3:0 (1:0)

Góly SNV: Polkabla,  Zummer Timotej, Zummer Andrej

FK NOVES Spišská Nová Ves – KAC Košice 1:2 (1:1)

Gól SNV: Korba

Vladimír Hudáček (hlavný tréner): „V zápase s Ľuboticami to bol jeden z našich lepších výkonov. Aj keď v zápase bolo veľa nepresností, stále sme sa snažili hrať po zemi a kombinačne, teší ma, že zopár kombinácií nám vyšli. Strelili sme pekné góly. S výkonom mužstva som spokojný, myslím si, že sme vyhrali zaslúžene. Zápas s KAC Košice bol vyrovnaný, naši chlapci nevyužili vyložené gólové príležitosti, súper nás trestal za každú našu chybu a zaslúžene vyhral.“

Skupina Sever „B“:

FK Svit – FK Poprad 0:1 (0:1)

Gól PP: Kubus

Prvá liga žiakov ŠFT skupina Východ:

Starší žiaci U 15:

Tesla Stropkov - FK NOVES Spišská Nová Ves 4:0 (2:0)

Milan Bartko (asistent trénera): „Zápas v Stropkove ukázal aká je naša sila mužstva. Stropkov potvrdil efektívnu hru. Musím konštatovať, že zápas mal dobrú úroveň. V prvom polčase  sme boli len štatisti, k hre sme pristupovali pasívne, prehrávali sme na štarte na loptu. Domáci svoje šance premenili. My sme prvú strelu poslali na bránu domácich v poslednej minúte prvého polčasu. Domáci vyhrali zaslúžene.“

FK Poprad – Partizán Bardejov 1:0 (1:0)

Gól PP: Šarišský

Starší žiaci U 14:

FK Poprad – Partizán Bardejov 1:2 (0:1)

Gól PP: Rybovič

Tesla Stropkov -FK NOVES Spišská Nová Ves  2:5 (2:3)

Góly SNV: Tancoš 2, Horváth, F. Farkašovský, Rumančík

Ján Fabián (hlavný tréner): „V minulom kole som prejavil nespokojnosť s výkonom mužstva. V zápase v Stropkove to bol iný  výkon, iný prístup chlapcov k futbalu. Mužstvo ukázalo kvalitu, výborné prihrávky, osobné súboje a zdravá ctižiadosť v kolektívnom športe. Za dobrý výkon si zasluhuje pochvalu celý kolektív.“

Mladší žiaci U 13:

FK NOVES Spišská Nová Ves – FK Poprad 3:5 (0:3)

Góly: Mikolaj, Hasaj, Slebodník – resp: Bukovinský 2, Kuraj 2, Orság

Ján Kamenický (hlavný tréner SNV): „Zápas berieme ako derby medzi Spišskou a Popradom. Tri góly sme dostali po našich hrubých chybách už v prvom polčase. Súper odskočil o štyri góly, ale v druhom polčase sme prebrali iniciatívu, dali sme kontaktné dva góly. Myslím si, že o tie rozdielne dva góly  bol súper lepší a vyhral zaslúžene.“

Boris Rigo (hlavný tréner PP): „V prvom polčase sme boli lepší , aj keď sa nám súper do desiatej minúty vyrovnal. Od tejto minúty sme boli lepším kolektívom. Naše šance sme využili, aj keď v druhom polčase po prestriedaní  viazla kombinácia v našom strede, ale zápas pre nás dopadol dobre.“

Mladší  žiaci U 12:

FK NOVES Spišská Nová Ves – FK Poprad 14:4 (8:2)

Góly: Slavkovský 2, Straka 2, Dobšinský 2, Kunzo 2, Molitoris, Klinga, Pavlík, Gradžilo – resp: Baláž ,Bielený, Polačko, Barla

Jakub Janík (asistent trénera SNV): „Myslím si, že to bol veľmi pekný futbal z obidvoch strán. Naši chlapci sa snažili hrať pekne a kombinačne. Na túto vekovú kategóriu to bol pekný zápas z oboch strán. My sme boli trošku lepší , myslím si, že sme zaslúžene vyhrali.“

Radoslav Novák (hlavný tréner PP): „Spišská Nová Ves je veľmi dobré družstvo, kvalitné a má na obidvoch stranách vyrovnané kolektívy. Výsledok jednoznačne hovorí , že sme prehrali či už kondične, dôrazom, ale aj herne. My sme veľa šancí nedali, musíme sa jednoducho zlepšiť.“

Druhá liga Ženy skupina C:

FK NOVES Spišská Nová Ves - MFK Liptovský Mikuláš 3:1 (0:0)

Góly SNV: Bogulská, Dovalová, Harnuboglu.

Juraj Enderle (hlavný tréner): „Do zápasu sme vstúpili s vedomím, že chceme na domácej pôde vyhrať. V prvom polčase sme mali viac šancí, no nepodarilo sa nám ich premeniť. Avšak hráčky naďalej dobíjali bránku hosti, z čoho vznikli pekne akcie a góly. Chcem sa poďakovať hráčkam za kolektívny výkon.“

Prvá liga Žiačky – skupina Východ:

MFK Snina – FK Poprad 0:4 (0:0)

Góly PP: Luštiková 2, Bukovinská, Labudová

FK NOVES Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov 1:8 (0:5)

Gól SNV: Spielmannová

Lukáš Šomšák (asistent trénera): „Bol to veľmi náročný zápas, hrali sme s najlepším  mužstvom v žiackej lige. Ukázala sa naša pravá tvár s nedostatkami, ukázali sme veľa zlých prihrávok  a nepresností. Stálo nás to veľa síl a posledných pár minút sme už zápas len dohrávali. Nič nám neostáva, len ďalej pracovať, zlepšovať účasť hráčok na tréningoch a potom všetko príde.“

VI. liga:

FK NOVES Spišská Nová Ves „B“ (Poráč) – FK Smolník 1:1 (0:0)

Góly: Širila

JÁN TOMŠÍK