Výsledkový servis FK Spišská Nová Ves

Mládežnícky futbal skončil vo všetkých vekových kategoriách, počnúc druhou ligou dorastu a končiac prvou ligou žiakov v nadstavbovej časti.Výsledkový servis FK Spišská Nová Ves

I. LMŽ - U19 - VÝCHOD, starší dorast

FK Spišská Nová Ves – MŠK Tesla Stropkov  0:1 (0:1)
Vladimír Michalko (hlavný tréner): „Z oboch strán sa hral otvorený futbal. Prvý polčas  na niesol  v množstve šancí, hosťom sa podarilo jednu šancu využiť. V druhom polčase sme boli viacej aktívni, ale hostia už ukontrolovali hru a zaslúžene vyhrali. V sezóne, ktorá skončila sme sa umiestnili na treťom mieste v tabuľke, po jesennej časti sme skončili druhý, mali sme ambície atakovať aj prvé miesto. Do jarnej časti sme vstúpili troma víťazstvami  v prvých troch kolách, potom nastala  futbalová divočina. Veľa chlapcov zaskakovalo v „A“ mužstve seniorov, lebo tam bola veľká maródka  a toto nám narušilo futbalovú kvalitu. Myslím si, že s tretím miestom sme spokojní.“

I. LMŽ - U17 - VÝCHOD, mladší dorast

FK Spišská Nová Ves – MŠK Tesla Stropkov 0:1 (0:1)

Vladimír  Hudáček (hlavný tréner): „Počítali sme, že chlapci si posledný zápas sezóny užijú, bolo to však naopak, bolo to trápenie, nie hra. Súper dobre bránil a podnikal rýchle  protiútoky a darili sa mu aj kombinácie.   V prvom polčase sme dostali po peknej akcii gól, v závere druhého polčasu sme si vypracovali šance, nedokázali sme ich premeniť a zaslúžene sme prehrali. Súper chcel vyhrať, viac behal  a bol pohyblivejší. Ak mám hodnotiť celú sezónu, potom jesenná časť bola lepšia, jarná sa nám nevydarila. Chlapci nedokázali splniť to, čo sa od nich očakávalo. Ctižiadosť v zápasoch nám chýbala, v porovnaní s minulou sezónou sme sa zhoršili.“

I. LMŽ - U15 - VÝCHOD, starší žiaci

FK Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov 0:3 (0:2)
Slavoj Trebišov – FK Spišská Nová Ves 4:1 (2:1) Gól: vlastný.

Vladimír  Hudáček (hlavný tréner): „Experiment sa nám nevydaril, pretože v dvoch posledných majstrovských zápasoch mužstvo U 15 nehralo, pretože cestovalo do Havlíčkovho Brodu na turnaj a nahradili ho chlapci U 14, U 13 a aj nádejní futbalisti U 12. Nielen vekové rozdiely, ale i fyzické predpoklady dávali tušiť, že výsledky budú zo strany Spišskej Novej Vsi vopred jasné. Súperi to potvrdili a ľahko svoje zápasy vyhrali.“

I. LMŽ - U14 - VÝCHOD, starší žiaci

FK Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov 0:8 (0:3)
Slavoj Trebišov – FK Spišská Nová Ves 5:1 (2:0), Gól: Sopkovič.

Milan Bartko (hlavný tréner): „V Trebišove sa hralo na ťažkom premočenom teréne po daždi. V prvom polčase sme si nevypracovali žiadnu gólovú príležitosť ,naopak dvakrát sme inkasovali po chybách v obrane. V druhom polčase sa nám podarilo znížiť peknou strelou z diaľky Sopkovičom. V závere sme ešte trikrát inkasovali.“

VI.liga SOFZ

FK Spišská Nová Ves “B” – TJ Baník v Mníšku nad Hnilcom 6:1 (2:1)

Góly: Kuffa 2x, T.Hudran 3x, Michal.
Zostava: Kuchár,- Michal, Jurjak, Barbuš, Vojtilla,- Augustin, Dragula, Labanc, Kuffa,- T.Hudran, Kalafut (C), Striedali: Macala, Cibelenko, Kinik.
Tréner Dušan Hardoň: ,,V poslednom zápase tejto sezóny,sme sa s domácimi divákmi rozlúčili peknou výhrou, hoci priebeh hry tomuto výsledku vôbec nenasvedčoval a pre hostí prehra o 5 gólov bola veľmi krutá. Už v 7.minúte sme sa ujali vedenia po góle Kuffu 1:0. O 5 minút neskôr hostia vyrovnali, ale do polčasu sme strelili ešte jeden gól zásluhou Kuffu 2:1. V druhom polčase si obe mužstvá vytvorilo dostatok šancí na skórovanie, len s tým rozdielom,že mi sme ich dokázali premieňať,keď hattrickom sa zaskvel dorastenec T.Hudran, a jeden gól pridal Michal po peknej strele približne s 30-tich metrov. Ako som už spomínal, tak na záver sezóny to bolo pekné víťazstvo a chlapci ukázali, že pri trocha vyššej aktivite a trpezlivosti v zápase si nielen dokážeme šance vytvoriť, ale čo je dôležite, tak ich dokážeme aj premeniť. Nič iné my neostáva, iba chlapcom poďakovať za predvedený a bojovný výkon s gólovým koncertom na záver sezóny."

U15-A SOFZ (U15 B)

FK Spišská Nová Ves “B” – MŠK Tatran Spišské Vlachy 2:4 (1:2)

[20.3.2017 23:31]
icon Futbal SNV – V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI UŽ S ISTOTOU DRUHEJ CELOSLOVENSKEJ LIGY!
[11.3.2017 13:32]
icon Futbal SNV – U19 príprava: FK Spišská Nová Ves – FK Svit 4:2 (3:1) Góly: Kavulič 3, Regec - Jackovič, Starinský. FK Spišská Nová Ves: Dzurilla - Michal, Kunzo, Pavlovský, Mravčák - Majko, Labanc, Štropmf, Cmorej - Regec, Kavulič.
icon Futbal SNV – A tím príprava: FK Spišská Nová Ves – FK Svit 4:2 (2:0) Góly: Zekucia, Deco, Vantroba, Čekovský (11m) - Saša Aksrarov 2. Gáborčík (Huszárik) – Palutka (Slejzák), Boroš, Sedláček (Šoltés), Botvinnik (Baranyi), Sirko (Vantroba), Banky, Deco, Kováč (Vil...
[20.2.2017 5:43]
icon Futbal SNV – U14 príprava: FK Spišská Nová Ves - FK Pokrok SEZ Krompachy U15 9:1 Góly: Mika3, Macejko3, Hurtuk, Kovaľ, Sopkovič.
icon Futbal SNV – U19 príprava: FK Spišská Nová Ves – OŠK Sokol Chminianska Nová Ves "A" 3:1 (1:0) Góly: Labanc, Pavlovský, Regec. U17 príprava: FK Spišská Nová Ves – ŠKM Liptovský Hrádok 1:2 (1:0) Góly: vlastný.
[15.2.2017 21:07]
icon Futbal SNV – A príprava: FK Spišská Nová Ves – FK Pokrok SEZ Krompachy 7:1 (4:0) U19 príprava: FK Poprad – FK Spišská Nová Ves 4:2 U17 príprava: FK Poprad – FK Spišská Nová Ves 2:1
[13.2.2017 21:38]
icon Futbal SNV – V piatok sa odohrá mimoriadne aj ďalšie prípravné stretnutie A-tímu: piatok 17.2. 2017, o 17.00 hod. FK Spišská Nová Ves – 1.FC Tatran Prešov "B"
[13.2.2017 10:25]
icon Futbal SNV – U15 príprava: MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Spišská Nová Ves 1:4 góly: Hrušovský 2, T. Zummer, Hamráček U14 príprava: MFK Tatran Lip.Mikuláš – FK Spišská Nová Ves 2:3 góly: Macejko 2, Revaj.
[9.2.2017 22:32]
icon Futbal SNV – FK Spišská Nová Ves – Cigánd (Maďarsko- II. liga) Góly: Čekovský 2 - Barcsay 2.
[4.2.2017 9:03]
icon Futbal SNV – U17 príprava: FK Spišská Nová Ves - Markušovce "A" 5:0 (1:0) góly: Sakmar 2, Čonka (11), A. Zummer. Zostava: Tomaščík - Pacák, Gbur, Borženský, Korba, Ištvanik, Soľana, Zummer A., Sakmar, Čonka, Kruppa.
[1.2.2017 20:27]
icon Futbal SNV – FK Spišská Nová Ves – AŠK Mária Huta Gelnica 8:0 (2:0) Góly: Zekucia 5, Vilkovsky, Vandraško, D.Klein
[31.1.2017 22:22]
icon Futbal SNV – Dnes U19 príprava: FK Spišská Nová Ves – ŠK Harichovce "A" 1:1 (0:1) gól: Augustin - Augustín
[29.1.2017 15:56]
icon Futbal SNV – U17 príprava: FK Spišská Nová Ves - Levoča U19 1:1 (1:0) Gól: Farkašovský
[29.1.2017 15:55]
icon Futbal SNV – U19 príprava: FK Spišská Nová Ves – FK 05 Levoča "A" 3:0 (2:0) Góly: Farkašovský 2, Regec. Zostava: Dzurilla - Kunzo, Hudran, Mravčák, Kavulič - Nemčík, Labanc, Štrompf, Augustin -Majko, Regec. Striedali: Kočiš, Farkašovský 1
[21.1.2017 19:42]
icon Futbal SNV – U19 príprava: FK Spišská Nová Ves – FC Lokomotíva Košice 3:3 (1:2) Góly: Tomáš Regec 2, Adrián Majko U17 príprava: FK Spišská Nová Ves – FC Lokomotíva Košice 2:1 (1:1) Góly: Andrej Zummer, Henrich Štrompf
[18.1.2017 19:20]
icon Futbal SNV – Dnes | 17.00 hod. na umelej tráve A príprava: FK Spišská Nová Ves – 1.FC Tatran Prešov U19 7:1 (2:1), Góly: Vilkovský 3, Labanc, Kanu (Deco), Adekuoroye (Banky)
[27.12.2016 9:48]
[12.11.2016 17:57]
icon Futbal SNV – Stretnutia I.ligy starších žiakov U15 a U14 MFK Snina - FK SNV sa zajtra kvôli nespôsobilému terénu neodohrajú!!! Kluby sa dohodli na náhradnom termíne v utorok 22.11.2016 o 12,00 a 14,00 hod..
[31.10.2016 21:14]
icon Futbal SNV – V pondelok 31.10. sa významného životného jubilea 50. rokov dožíva súčasný tréner nášho staršieho dorastu, bývalý dlhoročný hráč a manažér FK Spišská Nová Ves Vladimír MICHALKO.

FK SNV TV

Mesto Spišská Nová Ves NOVES okná, a.s. Ideálne okná a dvere Správa telovýchovných zariadení NOVES okná, a.s. Ideálne okná a dvere Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. NOVES okná, a.s. Ideálne okná a dvere Fintex - výroba textilu NOVES okná, a.s. Ideálne okná a dvere Výťahy od spoločnosti Šoltýs-Výťahy s.r.o. NOVES okná, a.s. Ideálne okná a dvere Brantner Nova NOVES okná, a.s. Ideálne okná a dvere Strechy ROOFS s.r.o. - strešné systémy, odkvapové systémy NOVES okná, a.s. Ideálne okná a dvere Výhradný distribútor športových dresov a oblečenia značky SPORTIKA pre fubal