Zdroj: http://www.fksnv.sk/aktuality/venujte-2-dani-na-rozvoj-futbalu-v-spisskej-novej-vsi  •  Vydané: 20.3.2017 10:37  •  Autor: Tibor

Venujte 2% z dane na rozvoj futbalu v Spišskej Novej Vsi

Venujte 2% z dane na rozvoj futbalu v Spišskej Novej VsiVážení priatelia futbalu v Spišskej Novej Vsi, obraciame sa na vás s prosbou o venovanie 2% z daní v prospech FK Spišská Nová Ves. Futbal má v meste s najvyššou kostolnou vežou na Slovensku už viac ako 102-ročnú tradíciu.

FK Spišská Nová Ves sa dlhodobo venuje aktívnej práci s mládežou. V klubovej pyramíde je dovedna 13 mládežníckych družstiev - od predškolského veku až po najstarší dorast. Spolu so seniormi pod hlavičkou klubu pôsobí v sezóne 2016/2017 až 15 tímov. Každá i maličká vaša pomoc môže preto pomôcť k lepšiemu zabezpečeniu podmienok a zabezpečovaní režijných nákladov spojených s fungovaním mládežníckych tímov.

Miloš Lačný, Pavol Jurčo, Jakub Vojtuš, Boris Prokopič či súčasný reprezentanti Jaro Mihalík, Dávid Filinský a Mária Mikolajová. Ich spoločným prvkom je akýsi odrazový mostík vo futbalovom klube Spišská Nová Ves. Dobrá práca mládežníckych trénerov im napomohla rozvíjať ich talent naplno. Vždy občas z futbalových trávnikov zo Spišskej Novej Vsi niečo dobré „vylezie“. Na rade sú určite ďalší talentovaní futbalisti zo širokej mládežníckej základne na Spiši.

Dokumenty na stiahnutie:

tlacivo (.pdf)