Zdroj: http://www.fksnv.sk/aktuality/doposial-nezdolany-presov-padol-na-spisi  •  Vydané: 3.4.2017 21:12  •  Autor: Tibor Morihladko

Doposiaľ nezdolaný Prešov padol na Spiši

Doposiaľ nezdolaný Prešov padol na SpišiV nedeľu 2. 4. 2017 ženy FK SNV zvládli veľmi dôležitý zápas jarnej časti súťaže. Na domácom ihrisku vyhrali nad prvým družstvom tabuľky ​1.FC TATRAN PREŠOV. Pripravili mu prvú prehru v sezóne a priblížili sa v tabuľke na rozdiel jediného bodu. Góly zaznamenali Karolína Dovalová, Júlia Dzurilová, Zuzana Molnárová a zimná posila mužstva Tamara Ordzovenská.

FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1)

Góly: Dovalová, Dzurilová, Molnárová, Ordzovenská - Vranková.
Zostavy:
FK Spišská Nová Ves:
Paľuchová - Augustinová, Dovalová, Meryem Tatiana Harnuboglu (69' Kozáková) (71' Šefčíková), Suzan Hoarnuboglu, Pentráková, Boguská, Polláková, Dzurillová (C), Molnárová (87' Krátka), Ordzovenská.
Náhradníčky: Kopnická, Krátka, Gondová, Šefčíková, Kozáková.
1.FC Tatran Prešov: Lešková - Bačová, Gumanová, Žemberyová, Macková (C), Smalcová, Sedláková (82' Jakabčinová), Vranková, Marušová (24' Knišová), Verčimáková, Oršuľáková.
Náhradníčky: Semanová, Knišová, Jakabčinová.
Divákov: 70
Rozhodovali: Pristáč - Gabštur.

Juraj Enderle, tréner žien FK Spišská Nová Ves: „Dnešný zápas sme absolvovali na domácom ihrisku  s tabuľkovým susedom z Prešova, ktorý je na prvom mieste. Prvý gól sme dostali po rýchlom brejku hosti, ale tento gól nás naštartoval a dievčatá začali bojovať ako jeden tím. Začali kombinovať a strieľať na bránku, z čoho si  vypracovali pekne góly. Na Prešov strácame ešte jeden bod, bude to ešte zaujímavý boj o prvé miesto. Ďakujem  hráčkam za predvedený výkon.“

Fotogaléria:

FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1) FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1) FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1) FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1) FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1) FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1) FK Spišská Nová Ves - 1. FC Tatran Prešov 4:1 (4:1)