Futbalistky ďalšie víťazstvo posunulo na priebežné prvé miesto

Futbalistky ďalšie víťazstvo posunulo na priebežné prvé miestoŽienky zo Spišskej Novej Vsi sa pod vedením trénera Juraja Enderleho tešia z futbalu naďalej. Na štadióne Lokomotívy v Čermeli sa tešili z víťazstva 4:2 po dvoch góloch Dovalovej, po jednom pridali Boguská a Suzan Harnuboglu.

II. liga skupina C, ženy

TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2)
Góly: Dovalová 2, Suzan Harnuboglu, Boguská
Za FK Spišská Nová Ves nastúpili:  Lenka Krátka, Viktória Polláková,  Zuzana Šefčiková, Meryem Harnuboglu, Simona Pentráková, Michaela Boguská, Monika Hlucháňová, Beáta Augustínová, Simona Gondová, Karolína Dovalová, Júlia Dzurilová, Timotea Jarošová, Zuzana Molnárová, Suzan Harnuboglu, Tamara Ordzovenská.

Juraj Enderle, tréner žien: „Prvý polčas bol v našej réžii, dominovali sme  v osobných súbojoch aj herne, mali sme viac šancí a dali sme dva góly. Škoda že za stavu dva nula sme sa uspokojili a inkasovali sme rýchly gól z protiútoku. Druhý polčas to bolo o bojovnosti, súper začal hrať jednoducho nakopávaním lopty dopredu, čo nám robilo problém. Hračky sa naštartovali a dali ešte góly, ktorými sme potvrdili víťazstvo a prvé miesto v tabuľke.“

Fotogaléria:

TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2) TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2) TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2) TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2) TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2) TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2) TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2) TJ Lokomotíva Košice – FK Spišská Nová Ves 2:4 (0:2)