Zdroj: http://www.fksnv.sk/aktuality/vysledkovy-servis-fk-noves-spisska-nova-ves-35-2017  •  Vydané: 30.8.2017 6:12  •  Autor: Tibor Morihladko

Výsledkový servis FK NOVES Spišská Nová Ves

Výsledkový servis FK NOVES Spišská Nová VesDorastenci s Lokomotívou dosiahli striedavé výsledky. U15 a U14 v domácom prostredí víťazne. Pozrite si výsledky, strelcov a reakcie trénerov, ktoré pre vás zosumarizoval Ján Tomšík.

Druhá liga dorastu skupina Východ:

Starší dorast u 19:

Lokomotíva Košice – FK Noves Spišská Nová Ves 0:2 (0:0)
Góly SNV: Pavlík, Majko

Vladimír Michalko (hlavný tréner): „Zápas v Košiciach sa nám vydaril výsledkovo. Musím priznať, že domáci si vypracovali zopár gólových šancí, ale v koncovke boli neefektívny. My sme boli naopak v koncovke efektívny.  V druhom polčase  sme dvomi gólmi dokázali zvíťaziť. Víťazstvo ma veľmi potešilo, myslím si, že aj chlapcov bude motivovať za bodmi v ďalších zápasoch.“

MFK Vranov – FK Poprad 0:1 (0:1)
Gól PP: Kožuch

MFK Snina – FK Svit 4:0 (2:0)

Mladší dorast U 17:

Lokomotíva Košice – FK Noves Spišská Nová Ves 4:0 (2:0)

Vladimír Hudáček  (hlavný tréner): „Hrali sme na vedľajšom ihrisku, zápas bol vyrovnaný, len hrubé chyby nášho brankára  zapríčinili, že sme inkasovali. Domáci hráči boli bojovnejší, výbušnejší a futbalovejší. Nevypracovali sme si žiadnu šancu. V druhom polčase som niektorých hráčov vystriedal, výkon z prvého polčasu sa však nezlepšil. Je to pre nás krutá prehra, ale zaslúžená.“

MFK Vranov – FK Poprad 1:1 (1:0)
Gól PP: Pollák

MFK Snina – FK Svit 1:0 (1:0)

Prvá liga žiakov skupina Východ:

Starší žiaci U 15:

FK Noves Spišská Nová Ves – MFK Snina 2:1 (1:0)
Góly SNV: Revaj, Macejko.

Milan Bartko (hlavný tréner): „Začiatok zápasu  so Sninou nebol v náš prospech, pretože súper bol veľmi odolný a počas celého zápasu bol nepríjemný. Naši hráči  postupne sa súperovi vyrovnali  a dali prvý gól,  druhom polčase sme mali viac z hry, nastrelili sme dvakrát brvno a raz tyčku. V závere sme inkasovali gól, myslím si, že po chybnom verdikte rozhodcu. Chlapcom patrí poďakovanie za predvedený výkon. Do súťaže sme naskočili  dobre. Verím, že v dobrých  výkonoch budeme pokračovať.“

FK Poprad – MFK Vranov 5:1 (3:0)

Góly PP: Šarišský 2, Bryndza, Šimon, Kuzár

Starší žiaci U 14:

FK Noves Spišská Nová Ves – MFK Snina 5:0 (2:0)
Góly SNV: Farkašovský Sam., 3, Tancoš, Bango.

Ján Fabián (hlavný tréner): „S výkonom chlapcov a hlavne s výsledkom som spokojný. Súpera sme prevýšili vo všetkých činnostiach jednotlivca i po herných stránkach kolektívu. Myslím si, že sme zaslúžene vyhrali.“

FK Poprad – MFK Vranov 4:1 (2:0)
Góly PP: Rybovič 2, Kučera 2

Mladší žiaci U 13:

Partizán Bardejov – FK Noves Spišská Nová Ves 8:1 (4:1)
Gól SNV: Mikolaj

Ján Kamenický (hlavný tréner): „Do Bardejova sme cestovali s cieľom uhrať lepší výsledok. Začiatok  bol pre nás príjemný, lebo sme sa ujali vedenia. Postupne vlastnými individuálnymi chybami  brankára i hráčov  sme postavili domácich hráčov na koňa, ktorí boli pohyblivejší. Prehra mrzí, ale musím priznať, že domáci zaslúžene vyhrali.“

Mladší žiaci U 12:

Partizán Bardejov – FK Noves Spišská Nová Ves 5:10 (2:2)
Góly SNV: Straka 4, Závada 2, Revajová, Gonda Mart., Dobšinský Šveda.

Jakub Janík  (asistent trénera): „Po prvom zápase doma i vonku sme podali dobrý výkon. Snažili sme sa hrať kombinačne, čo sa nám darilo.  Obidvoch skupinách sme hrali dobre. Vypracovali sme si veľa šancí , ale stále máme problém so zakončením. Na druhej strane nás teší, že sa dostávame do šancí a na zakončovaní sa dá popracovať a tento problém riešiť. Teší nás výsledok, čo určite bude kolektív motivovať do ďalšej činnosti. Tešíme sa s chlapcami na ďalšiu spoluprácu.“