Zdroj: http://www.fksnv.sk/aktuality/posledne-kolo-mladsich-ziakov-v-sezone-2017-2018  •  Vydané: 14.6.2018 9:07  •  Autor: JÁN TOMŠÍK a fksnv.sk

Posledné kolo mladších žiakov v sezóne 2017/2018

Posledné kolo mladších žiakov v sezóne 2017/2018Spišská Nová Ves – V utorok 12. júna 2018 sa odohralo posledné kolo kategórie mladších žiakov prvej ligy . Mladší žiaci FK NOVES Spišská Nová Ves cestovali do Humenného. Chlapci výkonom nesklamali a domácich súperov zdolali. Mladí futbalisti budú mať prestávku, aby nahrali veľa síl pre letnú prípravu na sezónu 2018/2019.

Prvá liga mladších žiakov NČ skupina Východ:

Mladší žiaci U 13:

FK Humenné – FK NOVES Spišská Nová Ves 0:6 (0:2)
Góly SNV: Hasaj 2, Slebodník, Sugustiňál, Mikolaj, Pavlík

Ján Kamenický (hlavný tréner): „Myslím si, že v tomto zápase v Humennom sme boli od začiatku dominantní. Hrali sme viac časového priestoru na súperovej polke.  Vypracovali sme si veľa šancí, ktoré sme zahadzovali. Podarilo sa nám premeniť šesť, čo zodpovedá priebehu hry.“

Mladší žiaci U 12:

FK Humenné – FK NOVES Spišská Nová Ves 0:8 (0:2)
Góly SNV: Gradžilo 2, Korkoš 2, Čarnoký 2, Rusnák, Gromovský

Pavol Kubus (hlavný tréner): „V poslednom zápase sezóny sme podali veľmi dobrý výkon. Na hrboľatom teréne sme veľmi dobre kombinovali a tým sme si vytvárali šance a dali sme pekné góly a veľa šancí sme nepremenili. Vyhrali sme zaslúžene. Chlapci si zasluhujú pochvalu nielen za tento zápas, ale za celú sezónu, lebo hrali v zápasoch vyrovnane a podávali veľmi dobré výkony.“