Zdroj: http://www.fksnv.sk/aktuality/spisanka-cup-treti-rocnik-pohar-na-oravu-2018  •  Vydané: 19.6.2018 7:02  •  Autor: JÁN TOMŠÍK a fksnv.sk

„Spišanka CUP“ – tretí ročník – pohár na Oravu

„Spišanka CUP“ – tretí ročník – pohár na Oravu Spišská Nová Ves – Futbalový klub Spišská Nová Ves 16.júna 2018 zorganizoval futbalový turnaj žien za účasti štyroch mužstiev z Popradu, Michaloviec, Oravy a Spišskej Novej Vsi. Turnaj sa hral na umelej tráve. Jeden zápas trval 2x dvadsaťpäť minút čistého času.

Výsledky:

FK NOVES Spišská Nová Ves – FK Poprad 2:1
FK NOVES Spišská Nová Ves – MFK Zemplín Michalovce 0:0
FK NOVES Spišská Nová Ves – Orava (výber) 0:0
FK Poprad – Orava – 0:1
FK Poprad – MFK Zemplín Michalovce 0:1
MFK Zemplín Michalovce – Orava 0:2

Konečné poradie:

1. Orava (výber)
2. FK NOVES Spišská Nové Ves
3. MFK Zemplín Michalovce
4. FK Poprad

Turnaj zhodnotila  hrajúca asistentka  trénera Viktória Polláková: „Turnaj hodnotím veľmi pozitívne. Na turnaji hrali mužstvá, s ktorými sme v súťaži nehrali. Odohrali sme kvalitné zápasy, v ktorých sme si vypracovali gólové príležitosti, ale  málo sme ich využili. V zápasoch sme urobili aj chyby, ale to k futbalu patrí.  V turnaji sme neprehrali ani jeden zápas. V zápasoch sme si vyskúšali to, čo robíme na tréningoch. Myslím si, že turnaj bol púre nás prínosom.“