Zdroj: http://www.fksnv.sk/aktuality/stvrta-vyhra-v-rade-2019  •  Vydané: 23.4.2019 7:34  •  Autor: JÁN TOMŠÍK a fksnv.sk

Štvrtá výhra v rade

Štvrtá výhra v radeV 22.kole III. TIPOS ligy zaznamenali hráči FK NOVES Spišská Nová Ves 4 výhru v rade. Prečitajte si vyjadrenie trénera.

FK NOVES Spišská Nová Ves - OŠFK Šarišské Michaľany 2:0 (1:0)

Góly: Kavulič, Hagara.

Ľuboš Ontko (tréner SNV): „Šarišské Michaľany majú svoju futbalovú kvalitu, to sme dobre vedeli, lebo sme aj v príprave s nimi prehrali. Bolo známe, že kto dá v zápase gól, ten vyhrá. Zvolili sme takú vyčkávaciu taktiku, trpezlivú zo zabezpečenej obrany, aby sme nedostali gól. Zámerne sme im nechali viac priestoru v poli. Bolo nám známe, že súper je pod tlakom, lebo doposiaľ nevyhral, aj keď v príprave všetky zápasy vyhral. Myslím si, že hrali celkom dobre, ale len po šestnástku. Do vyložených šancí sme súpera nepustili. Rozhodol rohový kop, z ktorého sme dali gól. Po góle sme rozumnou hrou udržiavali jednogólový odstup a v závere  sme ho potvrdili druhým gólom po peknej akcii a chybe hostí. Myslím si, že sme vyhrali zaslúžene“.

Zaznamenal: Ján Tomšík