Zdroj: http://www.fksnv.sk/aktuality/remiza-na-domacom-travniku-04052019  •  Vydané: 7.5.2019 7:25  •  Autor: JÁN TOMŠÍK a fksnv.sk

Remíza na domácom trávniku

Remíza na domácom trávnikuPočas chladného víkendu sa odohralo 24.kolo TIPOS III.ligy. Stropkov zavítal do Spišskej Novej Vsi a bral bod. Domáci tréner nakoniec hodnotil výsledok ako spravodlivý. Prečítajte si jeho celé hodnotenie.

FK NOVES Spišská Nová Ves – MŠK Tesla Stropkov 1:1 (1:1)

Góly: Hagara – Burcáky

Ľuboš Ontko – tréner SNV: „Po konci majstrovského zápasu by som hodnotil remízový výsledok ako spravodlivý. Na začiatku zápasu sme dali rýchly gól, niekedy je to aj v neprospech kvality futbalu. My sme sa uspokojili, ale za štyri minúty sme dostali po rohovom kope vyrovnávajúci gól. Mužstvo zostalo zaskočené, že dostalo po štyroch zápasoch po sebe prvý gól.  Po tomto góle  viazla nám kombinácia , lopty neprichádzali do krídelných priestorov, ľahko sme strácali lopty, ktoré súper umne získaval a vedel čo robiť nielen v strede ihriska, ale aj pred vlastnou bránou. Súperovi pomohli hráči, ktorí sa vrátili do Stropkova a ich hra sa v porovnaní s jeseňou zlepšila. My sme hrali priemerný futbal, chýbala nám iskra a ctižiadosť zabojovať o víťazstvo a získať tri body.  V prvom polčase nás podržal náš dorastenecký brankár, ktorý zlikvidoval na našu bránu nájazd. Cieľ tejto zmeny bol, aby si mladý brankár vyskúšal seniorský futbal. Ukázal sa v dobrom svetle. V závere zápasu sme mali aj my šance, ktoré sme nevyužili. Myslím si, že z tohto pohľadu je remíza spravodlivá.“

1.polčas

2. polčas