2 % pre FK SNV

Milí naši fanúšikovia,

aj tento rok je tu pre Vás možnosť podporiť Futbalový klub Spišská Nová Ves 2% z Vašich daní.

Všetkým Vám, ktorí ste tak urobili už minulý rok veľmi pekne ďakujeme. Pre ostatných je tu naša prosba, aby ste tak urobili tento rok.

Vaše 2% z daní sú dôležitou súčasťou financovania nášho klubu. Aj vďaka nim vieme zabezpečovať kvalitné vybavenie a trénerský proces pre všetkých našich futbalistov a futbalistky bez rozdielu.

Aký je postup pri poukázaní 2% / 3% z Vašich daní?

1. Do 15.02.2022 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
  2. Potom požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.
  3. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
  4. Do pred vyplneného vyhlásenia, ktoré nájdete si môžete stiahnuť TU vyplňte Vaše údaje aj spolu so sumou, ktorú chcete poukázať.
  5. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením o zaplatení a v prípade 3% aj Potvrdenie klubu o praxi odovzdajte:
    1. do 30. Apríla 2022 na Daňový úrad podľa Vášho bydliska,
    2. alebo do 20. Apríla 2022 trénerom na tréningoch.
  6. Môžete darovať aj  3% z Vašej zaplatenej dane, ak ste v roku 2021 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín . Potvrdenie od klubu si môžete stiahnuť TU, stačí ho len vyplniť s Vašimi údajmi.

Na stiahnutie: