Milí rodičia, partneri a fanúšíkovia nášho klubu.

Obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc pri obnove časti administratívnej budovy, kde má prenajaté priestory náš Futbalový klub. Popri rekonštrukcii štadióna už neostal rozpočet na ich obnovu. Tieto priestory však potrebujú aspoň základnú rekonštrukciu.

Preto prichádzame s myšlienkou spoločného projektu FK SNV, STEZ-u, partnerov a rodičov. Chceme sa spoločne poskladať na nutnú rekonštrukciu týchto priestorov a mládežníckych šatní.

CIELE NAŠEJ INICIATÍVY:

Zlepšiť a zmodernizovať prostredie pre našu mládež, kde väčšia časť tejto budovy slúži práve im / spolu 6 hráčskych šatní /.

Nový priestor pre školenia našich trénerov, rozbor zápasov a ďalšie aktivity.

Pre A mužstvo vytvoriť novú klubovňu v priestoroch bývaleho baru.

FINANČNÝ CIEĽ:

Prvý krok je výmena starých okien a dverí na prízemí za nové plastové. Predbežne sme oslovili 5 rôznych dodavateľov, kde

najnižšia ponuka na komplet výmenu všetkých okien a dverí je 9.499 eur /spolu 20 okien a 3 vstupne dvere/.

Aktuálne mame k dispozícii tieto finančné prostriedky:

FK SNV – 4.000 Eur

STEZ –  2.000 Eur

AKO SA MOŽETE ZAPOJIŤ?

Darujte ľubovoľnú sumu ako súkromná osoba formou DARU na klubový účet.

Darujte ľubovoľnú sumu ako podnikateľ (možnosť zmluvy o reklame, kde vám vystavíme faktúru).

Ak máte zaujem podporiť tento projekt kontaktujte nás na futbal@fksnv.sk

ODMENA PRE VÁS:

Za každých 50 Eur = 1 x permanentka 2021

Za každých 500 Eur = 1 x VIP permanentka 2021

Do správy pre prijimateľa uveďťe vaše meno.

Ďakujeme vopred za Vašu pomoc.

Správna rada FK SNV