FK SNV – Slávia TU Košice, 1:1 – Od výhry s Košicami nás delilo doslova pár minút. Gól v poslednej minúte síce vniesol do šatne smútok na konci dobre uhraného zápasu, no neprehrali sme a predĺžili sme našu zápasovú šnúru bez prehry o ďalší zápas. Chlapci bojovali a diváci videli pekný zápas dvoch kvalitných celkov.

Branislav Ondáš, hlavný tréner:

Dnes to bol dlho futbal medzi 16nástkami… vyrovnaní súperi?

Slávia TU Košice má výborné mužstvo čo v zápase aj ukázali. V doterajšom priebehu súťaže prehrali len raz v Prešove. Majú fyzicky aj futbalovo zdatných hráčov, viacerí aj so skúsenosťami z 2.ligy. Teda vyrovnaný zápas s minimom šancí na oboch stranách. Išli sme do vedenia po peknom Chrissovom góle, no 3body sme v závere stratili. Samozrejme to mrzí, ale taký je futbal.

V dnešnom zápase je asi opodstatnené vyzdvihnúť hru všetkých hráčov. Po prestávke sme dali gól a súper musel začať hrať. No veľký tlak si nevytvoril. Preto asi škoda toho gólu v poslednej minúte?

Hráčom ťažko niečo vytknúť, všetci podali bojovný výkon ,siahli na dno svojich síl. Po zápase boli v kabíne smutní, veľmi chceli potešiť divákov víťazstvom. Dnes to nevyšlo ako sme to chceli, ale pred nami je ešte veľa dôležitých zápasov.

Je potrebné si uvedomiť, kde bolo toto mužstvo v minulej sezóne a aké dosahovalo výsledky. V zložení kádra nastali len minimálne zmeny. Preto si myslím, že progres mužstva je značný, no musíme si uvedomiť a rešpektovať silu a kvalitu súperov.

Každopádne ďalší zápas bez prehry, takže asi spokojnosť?

To, že sme momentálne tam kde sme a dokonca bez jedinej prehry je úžasné a skoro malým zázrakom. No vieme a vidíme to v zápasoch, že musíme veľa vecí zlepšiť.