FK SNV, 1.11.2021 – Na zápase s Rudňanmi sme prvý krát odovzdali ceny víťazom našej novej ankety o MLÁDEŽNÍKA mesiaca klubu FK SNV.  Všetci v klube si uvedomujeme, že naša budúcnosť je v našej mládeži. Klub akým je Spišská Nová Ves sa musí vedieť spoľahnúť na svojich odchovancov, na ktorých chceme stavať náš klub. Aj preto sme pred časom trvali na tom, že okrem tribún potrebujeme zlepšiť pre našu mládež ich šatne a spoločný priestor, v ktorom trávia najviac času okrem ihriska.

Ďalšou aktivitou klubu je vyhlásenie motivačnej súťaže MLÁDEŽNÍK mesiaca. Cieľom je odmeniť tých, ktorý na sebe „makajú“ čo najviac a aj týmto motivovať ostatných, aby ich nasledovali. V tejto aktivite sa zameriavame na kategórie – DORAST, ŽIACI, PRÍPRAVKA a ŽIAČKY.

Mládežníkmi mesiaca za mesiac OKTÓBER sú:

Kategória Dorast: Maroš Kaščák (FK SNV U19)

Maroš v kategórií staršieho dorastu vyniká svojou „fyzičkou“. Na svoj vek je veľmi vyspelý, pracovitý a veľmi dobre rieši ťažké vzniknuté herné situácie. V prípade tvrdej práce môže byť pre náš klub v ďalších rokoch veľmi dôležitým hráčom.

(Tréner: Dávid Farkašovský)

Kategória žiaci: Jakub Sater (FK SNV U14)

Jakub vyniká svojimi líderskými schopnosťami už v o svojom mladom veku. Ma vynikajúci prístup k tréningom a zápasom a je veľmi pracovitý.

(Tréner: Ladislav Bilák, Lukáš Šomšák)

Kategória prípravka: Daniel Čuj (FK SNV U11)

Danko je hráčom, ktorý môže byť vzorom aj chlapcom vo vyšších ročníkoch. Má výbornú ľavú nohu, veľmi dobrú orientáciu v herných situáciách a všetko rieši v rýchlosti. Obdivuhodný je aj jeho príkladný prístup a tréningová morálka

(Tréner: Tomáš Hrušovský, Peter Slovinský)

Kategória žiačky: Lucia Čechová (FK SNV WU 15)

Lucka si túto nomináciu zaslúži za svoju tvrdú a poctivú prácu v tréningoch a zápasoch. Obdivuhodná je jej účasť v tréningovom procese. V každom jednom zápase odovzdáva všetko pre svoj tím a pre svoje spoluhráčky.

(Tréner: Viktória Polláková, Michal Kozák)

Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a ostatným držíme palce, aby na sebe makali čo najviac.

 


Kontakt pre médiá: tomas.cehlar@gmail.com, 0902 205 847