6.6.2022, FK SNV – Po náročnom domácom zápase s Vranovom sme vycestovali do Kalše, kde sa nehrá nikdy ľahko. Po výbornom kolektívnom výkone sme vyhrali a zaslúžene ostávame na druhom mieste tabuľky. Prinášam Vám rozhovor s hlavným trénerom Branislavom Ondášom po zápase s Kalšou:

Súper zo stredu tabuľky, no vie byt nepríjemný. S čím ste išli do zápasu?

Ondáš: Chceli sme potvrdiť ťažko získané body doma s Vranovom. Do Kalše sme išli s úmyslom bodovať. Našim cieľom bolo súpera vysoko napádať, hrať čo najďalej od našej brány. Vonku sa všade získavajú body ťažšie, no my sme boli pripravení a zaslúžene sme zobrali všetky 3body.

Začali sme aktívne a kombinačne, čo vyústilo do prvého gólu. Potom Kalša vyrovnala a dostali sme červenú. Ako to mužstvo zvládlo?

Ondáš: Od úvodu sme boli lepším mužstvom, zaslúžene sme išli do vedenia. No súper využil naše zaváhanie peknou strelou vyrovnal. Potom prišlo sporné vylúčenie nášho hráča. Mužstvo sa však zomklo, príkladne bojovalo a početný rozdiel nebol vôbec viditeľný. Naďalej sme boli aktívnejší ako súper a pridali sme ďalšie góly.

Menšie domáce ihrisko nám asi pomohlo v tom, že ani nebolo cítiť, že sme boli o jedného menej. Alebo to vidíš inak?

Ondáš: Práve naopak, myslím si že kondične sme mali jasne navrch. Loptu sme držali najmä my a na väčšom ihrisku by to bola pre nás určite výhoda.

Dôležité 3 body?

Ondáš: Ceníme si každé víťazstvo, nerodilo sa vôbec ľahko. My sme ale potvrdili rolu favorita a za predvedený výkon sme si 3body určite zaslúžili. Chlapci si za tento výkon zaslúžia pochvalu a uznanie.

 

Autor: Tomáš Cehlár